Közösség > Kérdések

autó otthagyása Borsán

<< < (2/5) > >>

jan:
Az a terv, hogy a Radnai-hágótól lebandukolunk a 18-as útra, és visszastoppolunk Borsára.

admin:
Értem. Menni fog, de ha estére érnétek le, inkább maradjatok a hágóban. Nappal többen járnak arra és ti is jobban látszotok az út szélén.

Fülöp Attila:
Én többször hagytam ott a kocsit Borsán, a kórház előtt, semmi baja nem lett. Romániában - főleg vidéken - nincs elharapózva úgy az autólopás mint Mo.-on. Szerintem otthagyhatod, senkit sem fog érdekelni, de ahogy Péter írta a saját nyugalmadért beteheted valahova. Én javaslom a Perla Maramuresului 2-t, elég nyitottak a tulajok. Esetleg levelezd le előre velük: http://www.informatii-cazare.ro/Transilvania-Maramures-Borsa-Pensiune-Perla%20Maramuresului-unitate-346

Ha nem tudnak angolul szólj és segítek a románnal.
Meg elég jó rántottát is csinálnak :)

jan:
Köszi, azt tervezem, hogy majd ott megpróbálok egyezkedni valamelyik panzióval, angolul vagy németül. Biztos ami biztos, ezt a szöveget le tudnátok fordítani nekem románra?

"Kirándulni megyünk a hegyekbe, péntekig itt szeretnénk hagyni a parkolóban az autót."

Fülöp Attila:
"Mergem la Munte, si am dori sa lasam masina aici in parcare pana vineri"
(Kirándulni megyünk a hegyekbe, péntekig itt szeretnénk hagyni a parkolóban az autót)

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

[*] Előző oldal

Teljes verzió megtekintése