Közösség > Túratárs kerestetik

mehetnékem van

(1/3) > >>

benffy:
a Radnai havasokba valamikor júliusban, a barátnőmmel. Én kolozsvári születésű vagyok, de Bp.-en élek. Innen mennénk. Kérdés: csatlakozna-e valaki hozzánk? Kéne egy jó kis csapat. Egy hétre mennénk.

kassiopaea:
helló!
szívesen csatlakoznék.Bár ez függ a dátumtól is.Július 2. és 3. hetében érnék rá.No meg a költségektől.Még egyetemre járok és sajnos az anyagiak szűkre szabottak.
:)
kérlek küld el a tudnivalókat.
Üdv:kinga

benffy:
Szia!

A pontos idő a csapattól függ. Én inkább júli végefele mennék. Költségek: a benzint osztjuk annyi fele ahányan vagyunk. Az autókat Nagybányán hagynánk ismerősnél, és onnan ismerősnek ismerőse vinne fel a kiránduló helyig. Azt nemtom még mennyibe fog kerülni. Gerinctúra lesz, mindenkinek vinnie kell a zsákját + az 5-6 napi elemózsiáját a hátán. Ha nem voltál még ilyenen nem ajánlom, de nem akarom ezzel elvenni a kedved. Viszont kell hozzá kondi.

István

kassiopaea:
Helló!
Amennyiben csak a magam kajáját kell vinnem és nem harci tempót diktáltok,nincs probléma;)
Voltam már ilyen túrákon és eddig nem volt gond.
Tökéletesen megértem az aggodalmad...ismerem a nagy szavakat és a mögöttük lévő ürességet:)
Még júli vége is ok lehet.
mmm...és körvonalazódott már az utiterv?csaptlétszám...stb..?
Üdv:Kinga

benffy:
Szia,
júli 24 v 25 indulunk, annak függvényében, h hol kell aludni. Ha Borsán, akkor 24.-én munka után, ha fel lehet menni egy nap alatt akkor szombaton korán reggel.
Nézegettem, h mások merre jártak, meg az emberek is gondolkoznak még, egyelőre semmi konkrét.
Valamikor júniusban össze kéne futni, és akkor megbeszélnénk mindent. Addigra eldől ki akar jönni. Szóltam pár embernek.
Ja, nem lesz harci tempó (már én sem vagyok a régi, najó 37 éves), és a sátramat sem adom neked cipelni.
István

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

Teljes verzió megtekintése