Szerző Téma: mehetnékem van  (Megtekintve 15105 alkalommal)

Nem elérhető benffy

  • Visszatérő tag
  • **
  • Hozzászólások: 5
    • Profil megtekintése
mehetnékem van
« Dátum: 2009. május 05. - 20:50:55 »
a Radnai havasokba valamikor júliusban, a barátnőmmel. Én kolozsvári születésű vagyok, de Bp.-en élek. Innen mennénk. Kérdés: csatlakozna-e valaki hozzánk? Kéne egy jó kis csapat. Egy hétre mennénk.

Nem elérhető kassiopaea

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 3
    • Profil megtekintése
Re: mehetnékem van
« Válasz #1 Dátum: 2009. május 11. - 20:49:23 »
helló!
szívesen csatlakoznék.Bár ez függ a dátumtól is.Július 2. és 3. hetében érnék rá.No meg a költségektől.Még egyetemre járok és sajnos az anyagiak szűkre szabottak.
:)
kérlek küld el a tudnivalókat.
Üdv:kinga

Nem elérhető benffy

  • Visszatérő tag
  • **
  • Hozzászólások: 5
    • Profil megtekintése
Re: mehetnékem van
« Válasz #2 Dátum: 2009. május 15. - 10:48:22 »
Szia!

A pontos idő a csapattól függ. Én inkább júli végefele mennék. Költségek: a benzint osztjuk annyi fele ahányan vagyunk. Az autókat Nagybányán hagynánk ismerősnél, és onnan ismerősnek ismerőse vinne fel a kiránduló helyig. Azt nemtom még mennyibe fog kerülni. Gerinctúra lesz, mindenkinek vinnie kell a zsákját + az 5-6 napi elemózsiáját a hátán. Ha nem voltál még ilyenen nem ajánlom, de nem akarom ezzel elvenni a kedved. Viszont kell hozzá kondi.

István

Nem elérhető kassiopaea

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 3
    • Profil megtekintése
Re: mehetnékem van
« Válasz #3 Dátum: 2009. május 17. - 19:20:40 »
Helló!
Amennyiben csak a magam kajáját kell vinnem és nem harci tempót diktáltok,nincs probléma;)
Voltam már ilyen túrákon és eddig nem volt gond.
Tökéletesen megértem az aggodalmad...ismerem a nagy szavakat és a mögöttük lévő ürességet:)
Még júli vége is ok lehet.
mmm...és körvonalazódott már az utiterv?csaptlétszám...stb..?
Üdv:Kinga

Nem elérhető benffy

  • Visszatérő tag
  • **
  • Hozzászólások: 5
    • Profil megtekintése
Re: mehetnékem van
« Válasz #4 Dátum: 2009. május 18. - 08:33:35 »
Szia,
júli 24 v 25 indulunk, annak függvényében, h hol kell aludni. Ha Borsán, akkor 24.-én munka után, ha fel lehet menni egy nap alatt akkor szombaton korán reggel.
Nézegettem, h mások merre jártak, meg az emberek is gondolkoznak még, egyelőre semmi konkrét.
Valamikor júniusban össze kéne futni, és akkor megbeszélnénk mindent. Addigra eldől ki akar jönni. Szóltam pár embernek.
Ja, nem lesz harci tempó (már én sem vagyok a régi, najó 37 éves), és a sátramat sem adom neked cipelni.
István

Nem elérhető kassiopaea

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 3
    • Profil megtekintése
Re: mehetnékem van
« Válasz #5 Dátum: 2009. május 30. - 16:34:22 »
Helló!
még annyi kérdésem lenne a túrával kapcsolatban,h mikorra tervezitek a hazaérkezést?
Evezni megyünk a hónap legvégén a barátokkal és a visszaérkezés függvényében tudnék veletek tartani.
köszi:Kinga ;)

Nem elérhető benffy

  • Visszatérő tag
  • **
  • Hozzászólások: 5
    • Profil megtekintése
Re: mehetnékem van
« Válasz #6 Dátum: 2009. június 08. - 16:40:20 »
Szia,

aug. elsején, vagy másodikán jövünk haza.

István

Nem elérhető kisbeka

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 1
    • Profil megtekintése
Re: mehetnékem van
« Válasz #7 Dátum: 2009. augusztus 11. - 16:15:33 »
Sziasztok!
Mi aug 21. szeretnenk egy jo nagyot turazni a ferjemmel. Lenne aki csatlakozna hozzank? Szatmarrol mennenk 20. reggel. 21. szeretnenk reggeltol estig egy nagyot kirandulni es 22. reggel jonnek vissza Szatmarra. Varjuk a turatarsakat, illetve orommel csatlakoznank egy kis csapathoz!
Udvozlettel,
Kisbeka :)
« Utoljára szerkesztve: 2009. augusztus 11. - 16:19:05 írta kisbeka »

Nem elérhető mapex

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 1
    • Profil megtekintése
Re:mehetnékem van
« Válasz #8 Dátum: 2010. május 10. - 20:35:47 »
Sziasztok!

Nekem is mehetnékem van, de ismerőseim közül (eddig) nem tudtam meggyőzni senkit.
Június végétől Július végéig lenne jó kb. 1 hetet túrázni ott. Autóm nincs (egyetemista vagyok), máshogy kicsit nehezebb lejutni, de nem reménytelen, főleg, ha jó a társaság...  :)
Aki hasonlóan van, az írjon, nagyon fogok örülni neki!!

Peti

Nem elérhető admin

  • Adminisztrátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 162
    • Profil megtekintése
    • www.radnaihavasok.ro
Re:mehetnékem van
« Válasz #9 Dátum: 2010. május 19. - 22:13:19 »
Szia,

Remélem akad útitárs, de figyelmedbe ajánlom ezt a kezdeményezést is.

Üdv: Budai Péter
Budai Péter (admin)

Nem elérhető Seraph

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 1
    • Profil megtekintése
Re:mehetnékem van
« Válasz #10 Dátum: 2010. július 13. - 21:05:07 »
Szia Mapex!

Magányos farkasként én is túratársat keresek, ám leginkább augusztusban (július vége mégiscsak közel van már) tudnám realizálni. Írtam e-mailt.

Ha valaki még ingert érez csatlakozni, az itt vagy az elérhetőségeimen megtalál.

Nem elérhető szigeti.ferenc

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 1
    • Profil megtekintése
Re:mehetnékem van
« Válasz #11 Dátum: 2010. július 20. - 14:48:33 »
Sziasztok! Én először is gratulálok a honlap készítőjének, készítőinek! Remek! Augusztus 5-én indul egy csapat Radnai-havasok, majd egy nap pihenő után Kelemen-havasok gerinctúrára. Én sajnos 5-én még nem tudok kimenni, de nagyon szeretnék annyit látni a gerincből, amennyit csak lehet, ezért azon gondolkodom, hogy szombat (7-én) délután indul egy vonat, hajnalban ér Romuliba, s onnan egy nagyon kemény túrával utolérem őket (a borvízkútig remélhetőleg fel lehet stoppolni). Ez tényleg kemény nap lesz, de északról egy csomó szakaszt kihagynék, szóval inkább ez. aztán hozzájuk lassulok, ők "csak" 10 km távot tesznek meg egy nap. De még gondolkodom. Augusztus 10-én indulnak le a Lála tótól vissza, le, aztán stoppal vissza Borsába. Esetleg valakit?